Miniony weekend to dla zawodników UKKS ORIENS mnóstwo emocji. Staneli na starcie trzech ważnych zawodów w różnych odległych miejscach w Polsce. Aleksandra Krowicka reprezentowała klub w Pucharze Polski w kolarstwie szosowym Koziegłowy, Eliminacje do OOM #3 oraz w Pabianicach na Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Bogumiły Matusiak Memoriał Marka Wojny gdzie zajęła 10 miejsce.

Konrad Jeżewski w niedzielę reprezentował natomiast klub w II Pucharze Wójta Gminy Jabłonka. Eliminacje OOM #3. Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS. Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek. Udało się wywalczyć 2 miejsce oraz 6, choć trasa nie była prosta ponieważ bardzo techniczna.

W sobotę grupa wojowników stanęła też na starcie Ligi MTB w Wałbrzychu. Były upadki, upał, ale przede wszystkim zabawa i rywalizacja: